• ochrona imprez masowych

  PROGRAMY

  CITY SECURITY


logo Secap

„Naszym celem jest wyrównywanie szans zawodowych osób z niepełnosprawnościami. Żyje ich w Polsce 5 milionów”

Grupa City Security założona została w 2001 roku przez Marcina Sejdaka i Beniamina Krasickiego - dwóch biznesmenów z dużym doświadczeniem w branży ochrony oraz ratownictwa medycznego. Wiedza zdobyta w polskich i międzynarodowych koncernach oraz innowacyjne podejście pozwoliły stworzyć im wyjątkowy model biznesowy, w którym najważniejsze stało się wsłuchiwanie w potrzeby klientów i rynku.

Dziś przejawem takiego podejścia jest m.in. projekt City bez barier, którego celem jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami, tak by mogli odgrywać oni aktywną rolę w życiu społecznym. 

City bez barier to nie tylko tworzenie miejsc pracy, ale także uświadomienie innym przedsiębiorcom, jak dużymi możliwościami dysponuje ta grupa oraz jakie korzyści może przynieść ich zatrudnienie. Misją projektu jest przełamywanie stereotypów i otwieranie drzwi, które dotąd były przed osobami z niepełnosprawnościami zamknięte. Jesteśmy pewni, że ich potencjał i zaangażowanie zarówno na stanowiskach administracyjnych jak i operacyjnych są gwarancją owocnej współpracy.

Decydując się na zatrudnienie w naszej firmie, potencjalny kandydat może liczyć na:

 • Opiekę w trakcie trwania procesu rekrutacji
 • Efektywne działania motywacyjne
 • Pomoc w rozwijaniu zawodowych pasji
 • Udział w szkoleniach instruktażowych na różnych stanowiskach

NASZ EKSPERT


 

Beata Matluk
beata.matluk@citysecurity.pl

Doświadczony urzędnik placówek budżetowych i wykwalifikowany specjalista ds. PFRON z 10-cio letnim stażem pracy zawodowej. Kwalifikacje zdobyte dzięki systematycznej współpracy z beneficjentami, znajomość prawa oraz inteligencja emocjonalna zaowocowały zaprojektowaniem oraz wdrożeniem programu City bez barier, nad którym patronat ma POPON.

W zakresie jej kompetencji jest rekrutacja i opieka nad rozwojem zawodowym osób niepełnosprawnych na stanowiska zarówno operacyjne jak i administracyjne, oraz ścisła współpraca z organizacja POPON (Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych), oraz urzędem PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych). W City Security jest decydentem i pełnomocnikiem ds. PFRON.

 • Specjalista Departamentu ds. Organizacyjnych PFRON
 • Pełnomocnik Zarządu PFRON w Wydziale Dofinansowania Rynku Pracy (2014-2015 r.)
 • Obsługa i rejestracja podmiotów i beneficjentów na cały kraj (ok. 59 000 podmiotów w Polsce: infolinia i obsługa bezpośrednia)
 • Pomysłodawca i koordynator scentralizowania kanałów komunikacyjnych z interesantami ze wszystkich województw w Polsce w PFRON
 • Opiekun, decydent i koordynator programu City bez barier

City Security Warszawa

ul. Stawki 2
00-193 Warszawa
Budynek Intraco

Kontakt