W dniach 18-20 stycznia 2019r. w Centrum Sportu Wilanów odbyły się pierwsze, historyczne Mistrzostwa Polski Futsal Młoda Ekstraklasa w kategorii wiekowej U 12. Mieliśmy zaszczyt chronić całe wydarzenie.

Pasja i zaangażowanie z jaką walczyli młodzi sportowcy była godna podziwu. Ich wola walki zapewniła widzom na trybunach wiele emocji i niezapomnianych chwil.

Mecz o pierwsze miejsce wzbudził największe poruszenie wśród rodziców, fanów piłki i pozostałych drużyn, które kibicowały swoim kolegom.

Po niezwykle widowiskowej grze, zwyciężyła drużyna Cosntract Lubawa, pokonując Rekord Bielsko - Biała 4:0. Tym samym to właśnie zespół z Lubawy został pierwszym Mistrzem Polski Futsal Młodej Ekstraklasy U12.

Niezależnie od wyniku, wszyscy piłkarze zostali obdarowani nagrodami.

Gratulujemy!!!

Wszystkim zawodnikom osiągniecia tak dobrych wyników, a w szczególności drużynom jakie stanęły na podium. Cieszymy się, że mogliśmy ochraniać tak niezwykłe wydarzenie.