W Zakopanem rozpoczęło się II Międzynarodowe Forum Energetyka i Środowisko EKOZAKOPANE 2018. To jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących ochrony środowiska. 

Podczas Forum odbyły się liczne prelekcje, debaty , i dyskusje najlepszych ekspertów z branży, na temat eko-trendów, a także premierowe pokazy najnowszych technologii i rozwiązań dla biznesu.

Jednym z kluczowych Patronów Forum wydarzenia była POLSKA 3.0, która zorganizowała ogólnopolski konkurs  „Menadżer Innowacji 2017”. Wręczenie tytułów laureatom odbyło się 4 czerwca; w pierwszym dniu II Międzynarodowego Forum Energetyka i Środowisko w Zakopanem, które patronatem honorowym objęły ministerstwa: Energii, Przedsiębiorczości i Technologii, Środowiska, Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej oraz Sportu. W gronie osób wyróżnionych tytuł „Menedżera Innowacji 2017 Kategoria: firma duża - Za innowacyjne rozwiązania świadczonych usług związanych z ochroną” zdobył Prezes City Security – Beniamin Krasicki.

Prezes Krasicki został wyróżniony również przez Polska 3.0 tytułem „Ambasador Polskiej Gospodarki”, za zaangażowanie w promocję przedsiębiorczości oraz wkład w rozwój polskiej gospodarki. Gratulujemy laureatowi i życzymy dalszych sukcesów.