– Judo to piękny sport, który wymaga od zawodników dyscypliny, ciężkiej pracy i konsekwencji w osiąganiu zamierzonego celu. Cieszymy się, że właśnie te wartości fair play przybliżane są dzieciom już od najmłodszych lat, ponieważ są kompatybilne z zasadami jakimi na co dzień hołdujemy w City Security. Z dumą wspieramy tak szczytny cel i będziemy współorganizować Turniej w kolejnych latach  – mówi Marcin Sejdak, Prezes Zarządu City Security.

City Security w charakterze sponsora i partnera organizacyjnego wzięło udział w dwudniowym wydarzeniu jakim był Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki organizowanym przez zgrany zespół trenerów Klubu Lemur. To jedna z czołowych szkół judo w kraju. Zawody zyskały rangę największego turnieju dla dzieci w Polsce i przyciągają zawodników z całej Europy. W tym roku liczba zgłoszeń pobiła rekord - zgłosiło się ponad 1300 zawodników z kraju i zagranicy: w tym z Ukrainy, Łotwy, Słowacji, Białorusi, Czech i Obwodu kaliningradzkiego. 

Wydarzenie podzielono na dwa dni. W pierwszy dzień eventu obyły się na zawody judoków, których zgłaszano z ramienia klubu. Wtedy odbyła się niezliczona ilość walk, z których wyłoniono najlepszych zawodników. Każdy ze zwycięzców otrzymał medal, dyplom uczestnictwa i nagrody sponsorowane. Najwyżej punktowany klub otrzymał nagrodę główną w postaci grantu od organizatorów. Jednak najbardziej wyczekiwaną nagrodą była ta przeznaczona dla sportowca, który wykazał się największymi osiągnięciami i niezłomną walką o zwycięstwo – nagroda dla najlepszego zawodnika zasponsorowana przez City Security została wręczona przyszłemu olimpijczykowi przez Marcina Sejdaka. 

Drugi dzień IV Turnieju o Puchar Burmistrza Białołęki skupiono się na najmłodszych dzieciach dla których były to pierwsze zmagania o medal. Walki były zacięte, a rodzice dawali niezastąpiony doping do swoich pociech. 

Event, cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród amatorów judo jak i fanów tego szlachetnego sportu, który dostarczał endorfinę nie tylko rodzicom i licznie przybyłym gościom, ale również nam, ekipie City Security. (o wynikach czyt. więcej: http://judostat.pl).