City Security w charakterze partnera organizacyjnego wzięło udział w dwudniowym wydarzeniu jakim były „Dni Inwestora’ organizowanemu przez Grupę Arche na terenie Osiedla Poloneza w Warszawie. To ogólnopolski deweloper, który może poszczycić się inwestycjami architektonicznymi na poziomie europejskim. Event przyciągnął uwagę oraz obecność Klientów zainteresowanych kupnem nowoczesnego mieszkania w dobrej lokalizacji.

Dzięki doradcom z dziedziny zarządzania nieruchomościami obecnym na „Dniach Inwestora” odwiedzający mogli dowiedzieć się na co należy zwracać uwagę dokonując wyboru własnego M, a architekci wnętrz służyli radą jak urządzić swój własny kąt. Ekspert City Security Cezary Popowski udzielał szczegółowych informacji, odpowiadał na każde zadane pytanie i doradzał Klientom jak zoptymalizować koszty systemów technicznych by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swojej rodzinie w nowym domu. 

Program obfitował w wiele atrakcji m.in: pokaz zawodników Klubu Judo Lemur, recital muzyków, Prezentacja Arche, porady specjalistów w zakresie inwestowania w nieruchomości i urządzania mieszkań, przejazdy crossowe na zbudowanym torze, porady architektów wnętrz oraz prezentacja mieszkań. City Security jak zawsze zapewniało ochronę i należyte bezpieczeństwo wszystkim zgromadzonym gościom licznie przybyłym na imprezę.