Warsaw Security Summit 2018 to największa w Europie Środkowo-Wschodniej konferencja branży security. Jest wydarzeniem, podczas którego wiedzą i doświadczeniem dzielą się czołowi branżowi eksperci oraz praktycy.

To miejsce, gdzie spotykają się nauka, technologia i rynek. Uczestnicy konferencji reprezentują wszystkie strony zaangażowane w branżę bezpieczeństwa.

W drugiej edycji konferencji uczestniczyło ponad 450 osób, w tym Michał Skorecki - Business Development Director oraz ZBIGNIEW BARAN – Key Account Manager, reprezentanci grupy City Security. Obaj wspólnie twierdzą, że „w dynamicznie zmieniającym się świecie, kwestie bezpieczeństwa stają się bardziej istotne, dlatego warto wzbogacać wiedzę, zdobywać nowe kontakty biznesowe, bacznie obserwować trendy w branży security - adaptować je i implementować do rodzimej firmy”. City Security od lat kładzie duży nacisk na nowinki technologiczne tym samym udoskonalając swoje produkty i usługi.

W tym roku dużą uwagę poświęcono tematyce innowacyjności w zabezpieczeniach i funkcjom inteligentnym oraz bezpieczeństwu danych. Do istotnych zagadnień poruszanych na konferencji należał temacie big data, rozwiązań w chmurze oraz mobilnym.